V Izoli padla prvouvrščena Drava iz Ptuja

23244507_1313536692091746_5765387310434189774_n

Sobotni večer je bil rezerviran za tekmo 7.kroga 1.B DRL, ko je na obalo prišla do tedaj prvouvrščena Drava iz Ptuja. Domačini so bili odločeni, da bodo točke ostale doma, kar je na koncu pokazal tudi končni rezultat 30:26 za Izolo.

Tekmo sta ekipi začeli dokaj izenačeno vse do 15min, ko so si Izolani uspeli priigrati prednost treh zadetkov 8:5. Z zadetki pri domačih sta prednjačila prebujeni Stopar in izkušeni Božič, z dobrimi obrambami pa je goste v obup spravljal Luka Logar. Priigrano prednost so plavi uspeli držati do konca polčasa, ki se je končal z 16:14.

Tudi drugi polčas so domačini uspešno držali manjšo prednost, ki pa so jo v zadnjih 10 min tekme povečali na 6 zadetkov in tekma je bila odločena. V zadnjih minutah je trener Pucelj priložnost ponudil tudi igralcem iz klopi, ki so tekmo brez težav pripeljali do konca.

Najboljša strelca pri domačih sta bila Peter Božič z 8 zadetki, sledil mu je Domen Stopar z 7 zadetki, v vratih pa je svoje dodal še Luka Logar s 15 obrambami.

Izolane naslednji vikend čaka težko gostovanje v Ivančni gorici, ki trenutno zaseda drugo mesto na lestvici.