V drugem polčasu precej bolje

coso

Gostovanje Istrabenz plinov Izole v Celju se je končalo s porazom s 36:18. Ob čvrsti domači obrambi so imeli gostje težave že od uvodnih minut. Sredi polčasa je bil izid 11:3 (vse tri gole za naše je zabil Elvin Čosić), do odhoda na odmor pa se je rezultat še ‘podvojil’. Kljub veliki razliki se Izolani niso predali, ampak so se v nadajevanju precej bolj enakopravno kosali z domačini. Delni izid drugega polčasa je bil 14:12, to  pa je pred odločilnimi tekmami v boju za obstanek vzpodbudna novica za izolski tabor.

Celje PL : Istrabenz plini Izola 36:18 (22:6)

CELJE Dvorana Zlatorog, gledalcev 200, sodnika Vidic in Žibert.

Najboljši strelci pri Celju Pivovarni Laško: Janc in Marguč po 6, Grošelj in Kodrin po 5 golov.

Istrabenz plini Izola: Gregorič, Štavar, Čolić 1, Božič, Zorič Stepančič, Čosić 3, Kecman 4, Redžić 1, Vukovič, Stopar 1, Ravlija 1, Velkavrh 7, Matijaševič, Madžarevič. Trener: Borut Hren.

Izključitve: Celje PL 6, IP Izola 6 minut; 7-m: Celje PL 4 (4), IP Izola 3(1).