Proti Krki ni šlo po načrtih

DSC_0044

Rokometaši Istrabenz plinov Izole s v Novo mesto odpotovali optimistično razpoloženi, a se uvodna tekma ni razpletla po njihovih željah.  Do končnice prvega polčasa so bili enakovredni Dolenjcem, potem pa sta sledili dve zaporedni izključitvi. Igralci Krke so to hitro izkoristili in do odmora prišli do štirih golov naskoka – 17:13. Ta razlika zagotovo ni bila nepremostljiva, toda v drugem polčasu je igra Izole razpadla. Domačini so hitro povišali prednost, igra Izole pa je bila neprepoznavna. »Pričakovali smo zmago, morda tesen poraz, nikakor pa ne kaj takega. Niti igralcem ni jasno, zakaj smo tako močno popustili, pa čeprav smo imeli obupno realizacijo« je po končnem poraz s 31:21 povedal trener Istrabenz plinov Izole Borut Hren.

Krka : Istrabenz plini Izola 31:21 (17:13)

NOVO MESTO Dvoran Marof, gledalcev 100, sodnika Mar. Pirc in Mat. Pirc.

RD Istrabenz plini Izola: Vončina, Gregorič, Jurič 1, Čolič, Gjerek 1, Božič 5, Stepančič 3, Selišnik, Žgavec 1, Čosić 2, Kecman 4, Vukovič, Gomezelj, Velkavrh 4, Konig, Madžarevič. Trener: Borut Hren.

Krka: Papež 8, Okleščen 5, Didović 3, Klobčar 3, …

Izključitve: Krka 6 minut , IP Izola 8; 7-m: Krka 4 (4), IP Izola 4 (2).