Oslabljeni, a vseeno zelo blizu

TRIMO TREBNJE : ISTRABENZ PLINI IZOLA 27:25 (13:14)

TREBNJE OŠ Trebnje, gledalcev 200, sodnika Košir in Žibret.
Trimo Trebnje: Jelovčan (9 obramb), Brana (11), Urbič, Femec, Radelj 3, Skol 3, Kotar, Sušin 5, Željko, Potočnik 6, Sašek 3, Udovič, Ferkulj 1, M. Grandovec, T. Grandovec, Florjančič 6.
Trener: Roman Šavrič.
Istrabenz plini Izola: Vončina (15 obramb), Kević, Jurič 1, Madžarević, Batič, Zorič-Stepančič 4, Kojić, Žgavec, Čosić 9, Vukovič 2, Redžić 1, Selišnik 2, Velkaverh 4, Čolić.
Trener: Matej Nadoh.

Čeprav zdesetkani, so se naši rokometaši v Trebnjem skozi vso srečanje povsem enakovredno kosali s favoriziranimi domačini. V prvem polčasu so Istrabenz plini največ povedli za tri zadetke (8:11), potem pa so na odmor odšli z golom prednosti (13:14). V nadaljevanju je bila tekma izenačena vse do 48. minute (22:22), potem je Trimo v treh minutah dosegel tri zadetke zapored in z nekaj sreče vodstvo ubranil vse do konca.