Kadeti z zmago zaključili redni del sezone, sledi finale!

IMG_1894

V nedeljo, 7.5.2017, so kadeti v gosteh pri ekipi SVIŠ-a iz Ivančne Gorice odigrali zadnjo tekmo v polfinalni skupini A.
Izolani so upravičili vlogo favorita in že po prvem polčasu vodili za 9 golov, 9:18. V drugem polčasu so nadaljevali z dobro igro in razliko do konca še povečali. Tekma se je končala z rezultatom 20:34. Izolani so tako polfinalni del prvenstva zaključili z zmago.
Sedaj čaka kadete še zaključni turnir četverice, ki se bo odvijal 20. in 21.5. v Velenju, kjer se bodo za vstop v finale borili z ekipo RK Celje Pivovarna Laško. V drugem polfinalu bosta igrala RK Gorenje Velenje in MRK Krka Novo mesto. Vabljeni v Velenje!
FORZA IZOLA!
Za RD Istrabenz Plini so igrali: Alessio, Mičović, Krmac-Finžgar 2, Stopar 12, Smej 2, Blažič 4, Korošec 1, Logar, Poberaj 5, Šavle 2, Peharc 6.